EVO 3 Teknolojisi

 

GELECEK ARTIK KABLOSUZ

Yeni nesil bataryalı kurtarma ekipmanlarımız daha yüksek bir hızda eşsiz bir performans sunar. Ekipmanlar özellikle zorlayıcı kurtarma operasyonlarında farkını gösterir. EVO 3 ekipmanlarımızı çalıştıran teknolojiye hızlı bir bakış.


 


SABİT YÜKSEK HIZ

ELEKTRONİK HIZ KONTROLÜ (ESC)
ESC, ekipman ağır yük altında iken veya batarya voltajı düştüğünde bile fırçasız motorun (dolayısıyla hidrolik güç ünitesinin) devrini sabit maksimum bir seviyede tutar.


TOZ & NEM GEÇİRMEZ

KAPALI DEVRE KARTI

Ekipmanın içerisindeki elektronik devreler korumalıdır bu sayede nem ve toza karşı tam koruma altındadır. Buna ek olarak, EVO3 ekipmanları toz ve sıçrayan suya karşı IP54 sertifikasına sahiptir.ENERJİ KAYBI YOK

DOĞRUDAN TAHRİK POMPASI
Motor, güç ünitesini arada herhangi bir dişli çark takımı olmadan direkt olarak çalıştırır. Bu da mekanik enerji kaybını ortadan kaldırır ve hidrolik sıvıyı pompalamak için elverişli tork temin eder.


GÜÇLÜ & VERİMLİ ENERJİ

FIRÇASIZ MOTOR
Güçlü ve enerji verimliliği son derece yüksek motor, özel olarak uygulama için yapılmıştır. Sıcak, soğuk ve nemli hava koşullarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

BENZERSİZ ÖZGÜRLÜK

Holmatro EVO 3 Bataryalı kurtarma ekipmanları maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Sadece ekipmanların hortumsuz ve bir düğmeye basarak çalışması değil aynı zamanda benzersiz tasarımı kullanım kolaylığını gerçekten arttırmaktadır.

360 DERECELİK ERİŞİME SAHİP KUMANDA KOLU

Ekipmanın arka tarafında ortalanmış bir şekilde duran kumanda kolu, en zor pozisyonlarda ve aracın her bir tarafından her zaman kolay erişilebilir bir mesafededir.

AKILLI BATARYA POZİSYONU

Ekipmanın üst kısmında bulunan bataryaya dar çalışma alanlarında bile her zaman ulaşmak ve zor şartlarda bataryayı değiştirmek mümkündür.

EĞİMLİ KESİCİ – DAHA FAZLA ÇALIŞMA ALANI

Geliştirilmiş ergonomisi ve maksimize edilmiş çalışma alanı ile benzersiz Eğimli Kesicimizin aynı zamanda bataryalı modeli de bulunmaktadır. Aracın dört bir tarafında rahat kullanım için tasarlanmıştır.