Pentheon Teknolojisi

ÜSTÜN NİTELİKLİ YENİ PENTHEON SERİSİ BATARYALI EKİPMANLAR

Benzersiz hız, üstün kontrol ve batarya yönetimi: Holmatro’nun, yüksek teknolojili yeni seri bataryalı kurtarma ekipmanları Pentheon Serisi, piyasadaki diğer tüm hidrolik kurtarma ekipmanlarından daha üstün olacak şekilde tasarlanmıştır.

BENZERSİZ HIZ

Pentheon Serisi bataryalı ekipmanlar, diğer tüm kurtarma ekipmanlarından daha yüksek bir hız ile çalışır. Bu şekilde çalışabiliyor olması, yeni ve patentli olan mekatronik bir iç aksam sayesinde mümkündür. Holmatro Pentheon ekipmanlar ideal olan kademesiz hız eğrisine bağlı kalır ve herhangi bir hız düşümü olmadığı gibi standart çalışma hızında da belirgin bir üstünlük sağlar.

ÜSTÜN KONTROL

Eski nesil kurtarma ekipmanlarına göre çok daha hızlı olan Pentheon ekipmanlar, üstün hız kontrolü için iki-modlu kontrol kumandası ile donatılmıştır. Bu da kurtarma görevlisinin operasyon esnasında kullanmakta olduğu ekipmanda yüksek-hız veya düşük-hız modları arasında seçim yapabilmesini sağlar.

BATARYA YÖNETİMİ SON DERECE BASİT

Holmatro Pentheon ekipmanlar ile batarya şarjlama şekli, sadece ekipmanı bir fişe takmak kadar basittir. Ekipman-Üzeri Şarj (On-Tool Charging) sayesinde bataryayı, batarya ekipman üzerindeyken şarj edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde bataryaları devamlı olarak ekipman üzerinden söküp takmak zorunda kalmazsınız. En basit şekliyle; ekipmanı şarja taktıktan sonra tüm şarj işlemi kendi çalışmasını ayarlar.

ARTTIRILMIŞ KAPASİTEYE SAHİP AMACA-UYGUN BATARYA

Yüksek-performanslı Pentheon kurtarma ekipmanlarına güç sağlamak için özel olarak geliştirmiş batarya, normal bataryalara göre çok daha yavaş ısınmayı sağlayan ekstra büyük ve güçlü pillerden meydana gelir. Bu da maksimum güç kullanırken daha fazla iş yapabileceğiniz anlamına gelir. Yani tek bir batarya ile daha fazla kullanım süresi sağlar.

ENERJİ TASARRUFLU TAHRİK SİSTEMİ

Bu özellik bataryaları söküp takmadan daha uzun süre çalışabilmenizi sağlar.

OTOMATİK “DUR- ÇALIŞ” SİSTEMİ

Bu şekilde enerji tasarrufu sağlanır, çok değerli olan batarya kapasitesi boşa harcanmaz.

HARARET/ISI TEKNOLOJİSİ

Pentheon serisi bir ekipman aşırı yüksek sıcaklıklarda, otomatik olarak düşük güç seviyesine geçer ve kuvvet kaybı olmaksızın çalışmaya devam eder.

SU ALTI KULLANIM

Pentheon serisi ekipmanlar gövdesi tamamen suya batırılmış durumdayken kullanılabilir özelliktedir. Sıcak veya soğuk havada, yağmurda veya karda ve hatta su altında: Holmatro Pentheon ekipmanlar tüm koşullarda rahatlıkla kullanılabilir.

GERÇEK ZAMANLI SİSTEM KONTROLÜ – LED GÖSTERGELER

Ekipman, batarya ve şarj üzerindeki LED göstergeler, ekipman sıcaklığı ulaşılan maksimum basınç, batarya sıcaklığı, batarya şarj durumu ve batarya genel durumu hakkında herhangi bir düğmeye basmaya gerek kalmaksızın anında geri-bildirim verir.

KUMANDA KOLU KULLANIM KOLAYLIĞI

Kumanda kolu her zaman erişilebilecek şekilde, ekipmanın arka kısmında tam olarak ortalanmış ve ekipmanın düzlem hizasında konumlandırılmıştır. Bu da her pozisyonda Pentheon serisi ekipmanlarını kolayca kullanmanızı sağlar.

360° TAŞIMA KOLU

Taşıma kolu ekipmanın etrafını çevreler. Herhangi bir pozisyonda ekipmanı kolaylıkla tutabilirsiniz. Ekipmanı kolaylıkla ve dengeli bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar.

TAŞIMA KOLUNDA LED AYDINLATMA LAMBALARI

Taşıma kolu iç aksamında, çalışma alanınızı aydınlatacak ve rahatsız edici gölgelere engel olacak yüksek-çıkışlı ve ekipmanlı birlikte açılıp kapanan 6 adet LED aydınlatma lambası bulunur.