T1 – Hidrolikli Holigan Aleti

Holmatro, dünyanın ilk hepsi bir arada zorla giriş aracını tanıtıyor: T1. Bu araç, kapsamlı bir ihlal kitinin tüm özelliklerini ve avantajlarını kompakt bir araç tasarımında birleştirir. Bir kişi tarafından çalıştırılabilen yenilikçi, ağırlık için optimize edilmiş ve çok işlevli bir ürün. T1 ile ilk müdahale ekipleri her zaman iş için doğru araca sahiptir. Araç, birden fazla Kurtarma ve Özel Taktik uygulaması ve işlemi için uygundur. İlk müdahale ekiplerinin tüm engelleri aşmanın nasıl bir his olduğunu deneyimlemelerini sağlayandır.

T1’in temel faydaları:

  • Araçlarda ağırlık ve yerden tasarruf sağlayan çekiç, kesen, yayılabilen, kaldırabilen, kama ve koç yapabilen tek hidrolik zorla giriş aleti.
  • Patentli kesme/yayma mekanizması, dar alanlarda taşımayı, saklamayı ve kullanmayı kolaylaştıran kompakt bir takım tasarımına izin verir.
  • Çıkarılabilir bir kama, yani ilk boşluğu oluşturmak için ikinci bir kişiye veya araca gerek yoktur.
  • Kaldırma ve aşamalı kaldırma için yük tutma işlevine sahip, ağır içe açılan kapıları kontrollü bir şekilde açmak için açma uçları.
  • T1 inşaat demiri, zincir ve asma kilidi kolayca kesebilir.
  • İki aşamalı pompanın Hi-Power iletimi sayesinde daha az nefes alan hava/enerji gereklidir.
  • 7,7 kg/17 lbs ağırlığı ile alet, taşıyabilecek kadar hafiftir ve koç veya çekiç olarak kullanılabilecek kadar ağırdır.

Çok fonksiyonlu araç

T1 kesebilir, yayabilir, kaldırabilir, kama, koç ve çekiçleyebilir. Tüm bu işlevlerin tek bir araçta olması, aracınızda ağırlık ve yerden tasarruf sağlar. Kama çıkarılabilir, yani ilk boşluğu oluşturmak için ikinci bir kişiye veya araca gerek yoktur.

2-stage pump

High power transmission means 30 kg/66lbs of manual force on the pump rod gives you up to 14,2 ton / 31 248 lbf hydraulic cutting force and up to 3,4 ton/7 419 lbf hydraulic spreading force. This way, less energy or breathing air are needed, compared to traditional tools.

Optimize edilmiş kesme bıçakları ve çene tasarımı

The T1 can easily cut rebar, chain and padlock. It can cut up to ø18 mm/0.7 in round bar (S235). After extensive use, the blades can easily be replaced.

Yayma ipuçları

Ağır kapıları kontrollü bir şekilde açmak için. Yük tutma işlevi, aleti kaldırma ve aşamalı kaldırma için uygun hale getirir. Araçlarda yer açmak için yayılma ipuçlarını da kullanabilirsiniz.

Özellikler
Makale numarası151.001.787
modelT1
Kısa açıklamaForcible Entry Tool 
Maks. çalışma basıncıbar/Mpa720 / 72 
Yayılma mesafesimm128
Maks. kesme açıklığımm29
Min. uçtan 25 mm yayılma kuvvetikN/t26 / 2.7
Maks. yayılma kuvvetikN/t33 / 3.4
Teorik kesme kuvvetikN/t139 / 14.2 
Operatör tipiEl
Ağırlık, kullanıma hazırkg7.7
Sıcaklık aralığı°C-20 +55
Boyutlar (AxBxC)mm694 x 232 x 62
Yuvarlak çubuk (S235)mm18
Güvenlik faktörleri / testleri
Hidrolik güvenlik faktörü2:1
Dayanıklılık test aracıAlet yüklüyken 1000 döngü yayılma ve kesilemeyen malzemede 1000 döngü ısırma
Standart ile birlikte verilir
– Çıkarılabilir kesme bıçakları
– Çıkarılabilir kama