Servis

Yüksek performans ve uzun ömürlü kullanım için…

Hayat kurtarmak için kullanmakta olduğunuz ekipmanlar her zaman güvenilir olmalı ve koşullar ne olursa olsun iyi performans sergilemelidir. Holmatro ürünlerinizin kullanım ömrü boyunca güvenirliği ve iyi durumda olması için her zaman yanınızdayız. Ekipmanlarınızdan azami verim sağlayabilmeniz ve ekipmanlarınızı yıllar boyu güvenle kullanabilmeniz için periyodik bakımlarının yapılması gereken süreler kullanım kılavuzlarında belirtilmiştir.

Ürünlerinizin en az 1,5 yılda bir ya da kullanım sıklığına göre yılda bir periyodik bakımlarının yapılması önemlidir. Holmatro servis teknisyenlerimiz, kurtarma ekipmanlarınızın yüksek standartlarda bakım ve onarımını yapabilmek için, fabrika tarafından eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Servisimiz; bakım, onarım, ilk kullanım eğitimi ve hatta ekipmanlarınızın senelik muayenesi ile test edilmesi işlerini kapsamaktadır.

Sizin için avantajları…

Ekipmanlarınızın kullanıma ya da zamana bağlı olarak belli periyotlarda bakım ve kontrollere ihtiyacı vardır. Holmatro servis uzmanları tarafından sağlanan düzenli bakım ve kontroller sizlere pek çok avantaj sağlar:

  • Ekipmanlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar ve yaptığınız yatırıma daha çok değer katar. 
  • Güvenli kullanım ve üst düzey performans. 
  • Orijinal yedek parça kullanımı ve kalite garantisi. 
  • Ekipmanlarınızın arıza süresini minimuma indiren “yerinde servis” hizmeti. 
  • Fabrika tarafından eğitim almış ve Holmatro kurtarma ekipmanları hakkında tüm sorularınızı yanıtlayabilecek teknik servis uzmanları. 
  • Yerinde bakım servis olanağı ile ekipmanlarınızı her daim ve her durumda kullanabilme olanağı.

Hayat kurtarmak için kullanmakta olduğunuz ekipmanların düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu lütfen unutmayınız. 

Detaylı bakım bilgileri ve özel teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.