Kablosuz Kontrol Seti

KABLOSUZ KONTROL SETİ

Yaklaşık 100 metre veya 328 fit uzunluğundaki açık görüş hattı ile radyo menzili olan Kablosuz Kontrol Seti, zorunlu giriş operasyonları sırasında operatör güvenliğini artırır. Bu inovatif bir delme aleti olan Holmatro Kapı Patlatıcısı’nın uzaktan çalıştırılması için kullanılır.

UZAKTAN DELME

Kablosuz Kontrol Seti WCS01, Kapı Patlatıcısını çok daha uzak mesafelerden çalıştırmanızı sağlar. Şimdi kapıdan daha uzağa saklanabilir ve kapı açıcıyı daha güvenli bir konumdan harekete geçirebilirsiniz. Yeni set, sürücü ünitesinin bir parçası olarak 2 m / 79 inç hortum üzerine monte edilmiş olan mevcut uzaktan kumandaya ek olarak gelir.

KABLOSUZ İŞLETME

Yeni set, bir bataryalı alıcı ve bir kontrol ünitesinden oluşur. Alıcı, kapıya yakın kalan sürücü ünitesine bağlanır. Kontrol ünitesi, Kapı Patlatıcısının delme ve hızlı serbest bırakma işlevlerini etkinleştirmek için kullanılır. Bu, maksimum 100 m / 328 ft mesafeden yapılabilir. Set, 48 saat bekleme moduna sahiptir. Alıcının bağlantı kablosu, bataryasını şarj etmek için de kullanılır.

LED GERİ BİLDİRİM

Uzaktan kumandanın LED ışıkları, size aşağıdaki geri bildirimleri verir:

  • Bağlantı durumu
  • Delme işlevinin tamamlanma durumu
  • Hızlı serbest bırakma işlevinin tamamlanma durumu
  • Alıcının pil durumu
  • Kontrol ünitesinin pil durumu