Hakkımızda

Şirketimiz CR Uluslararası Kurtarma ve Emniyet Ekipmanları İth. İhr. A.Ş., 1996 yılından bu yana trafik kazaları ve deprem sonrası yapılan kurtarma çalışmalarında kullanılan HOLMATRO marka hidrolik kurtarma ekipmanlarının ve 1988’den beri itfaiyecilere yüksek akış kapasiteleri ve yüksek çalışma basıncı sunan hidrolik tahrikli mobil pompa sistemleri olan HYTRANS markasının Türkiye (tek yetkili) temsilciliklerini yapmakta ve ilgili ekipmanların tedarik, servis, bakım ve eğitimi konularında hizmet vermektedir.

Hollanda menşeli HOLMATRO ve HYTRANS firmaları kendi alanlarında dünyanın en büyük pazarına sahiptir. Her iki şirket de en son teknolojiyi kullanarak müdahalenin güvenli, hızlı, pratik ve kolay şekilde yapılabilmesi için ihtiyaca yönelik ekipmanlar üreterek afet yönetimi sektöründe kurtarıcının en önemli çözüm ortağı olmuştur.

Dünya çapında yaklaşık 120 ülkede temsilcilikleri bulunan HOLMATRO’ ya ve HYTRANS’ a ait ekipmanlar Türkiye’de İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri, İtfaiyeler, Belediyeler, Türk Silahlı Kuvvetleri, Maden İşletmeleri, Sağlık Sektörü, Organize Sanayi Bölgesi İtfaiyeleri, Havalimanları, Fabrikalar, özel şirketlerin kendi güvenliklerini sağlayan ekipler ve gönüllü arama kurtarma ekipleri tarafından kullanılmaktadır.