Hakkımızda

CR Uluslararası Kurtarma ve Emniyet Ekipmanları
Şirketimiz CR Uluslararası Kurtarma ve Emniyet Ekipmanı İth. İhr. Ltd. Şti, 1996 yılından bu yana trafik kazaları ve deprem sonrası yapılan kurtarma çalışmalarında kullanılan HOLMATRO marka hidrolik kurtarma ekipmanlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Dünya çapında olduğu gibi Holmatro, Türkiye’de de alanında öncü olmanın verdiği sorumlulukla tüm ilgili kurumlara kurtarma ile ilgili ekipmanların tedarik, servis, bakım ve eğitimi konularında hizmet vermektedir.

Hollanda menşeli HOLMATRO Hidrolik Kurtarma Ekipmanları kendi alanında dünyanın en büyük üretim alanı ve pazarına sahip ürünlerdir. HOLMATRO Hidrolik Kurtarma Ekipmanları, en son teknolojiyi kullanarak kurtarmanın güvenli, hızlı, pratik ve kolay yapılabilmesi için ihtiyaca yönelik ekipmanlar üreterek kurtarma ve afet yönetimi sektöründe kurtarıcının en önemli çözüm ortağı olmuştur.

Dünya çapında 120 ülkede temsilcisi bulunan Holmatro’ya ait ekipmanlar Türkiye’de İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri, İtfaiyeler, Belediyeler, Türk Silahlı Kuvvetleri, Maden İşletmeleri, Sağlık Sektörü, Organize Sanayi Bölgesi İtfaiyeleri, Havalimanları, Fabrikalar, özel şirketlerin kendi güvenliklerini sağlayan ekipler ve gönüllü arama kurtarma ekipleri tarafından kullanılmaktadır. 

Ayrıca şirketimiz HYTRANS SYSTEMS B.V. firmasının da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.. 
© CR Uluslararası Kurtarma ve Emniyet Ekipmanları 2021 | Tüm hakları saklıdır.

ADRES

CR ULUSLARARASI KURTARMA VE EMNİYET EKİP. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. Çukurambar Mah. 1480. Sok. Besa Kule No: 2 B Blok D: 54 06530 Çankaya - ANKARA
Tel: +90 312 440 30 20
Faks : +90 312 440 30 24
E-mail: cru@cru.com.tr