HydroSub®

HydroSub®, acil su temini için tasarlanmıştır ve minimum sayıda personel kullanarak hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilebilir. Üniteler, hidrolik tahrikli taşınabilir 

AutoBoost

Hytrans® AutoBoost pompası, ekstra HydroSub® üniteleri eklenmeden Hytrans® su temini hattının mümkün olan uzunluğunu artırmak için geliştirilmiştir.

PowerFoam

PowerFoam, su/köpük karışımının ve su/köpük miktarının tam bir aralığı üzerinde çok hassas bir köpük dozajı sağlayan sofistike bir sistemdir. Bu doğru köpük dozajı, köpük oranını daha ekonomik bir değere optimize etmeyi mümkün kılar.

FloodPump

Hytrans® FloodPump, büyük ölçekli sel yardımı sağlamak için tasarlanmıştır. HydroSub® 60 ile birleştirildiğinde dakikada 20000 litre kapasiteye ulaşmak mümkündür. 

FloodModule

FloodModule, üç daldırılabilir pompa, gerekli hidrolik hortumlar ve manifold ile 150 metre özel hafif sel hortumunu içeren bir ünitedir. 

Hose handling

Hose Recovery Units (HRU), CombiContainer, DuoContainer, HoseBox, HoseLayer, AutoFlaker

Donanım

Hytrans®, geniş bir donanım yelpazesi sunmaktadır. Taşınabilir su temin ekipmanları, çapraz bölücüler, manifold bölücüler, Y-parçaları, kapaklı vanalar vb. 

HoseRamp

HoseRamp ve SqueezeRamp, Hytrans® tarafından sunulan donanımlardır. HoseRamp, hortumların güvenli bir şekilde araçlar tarafından geçilebilmesini sağlamak için tasarlanmış bir rampa sistemidir. 

Hortumlar

Hytrans® mobil su temin sistemi için uzun süreli testler, özellikle Hytrans® sistemlerine uygun bir hortum spesifikasyonuna ulaşmıştır.

Monitörler

Hytrans® monitörleri, yangın söndürme ve su temin sistemlerine yönelik olarak tasarlanmıştır. Monitörler, yüksek basınçlı su jeti veya su- köpük karışımı ile yangın söndürme operasyonlarını gerçekleştirmek için kullanılır. Aşağıdaki bazı Hytrans® monitör çeşitleri bulunmaktadır: