CombiContainer

Hytrans® CombiContainer, sabit bir hortum katmanı bölmesi ve bir mini konteyner modülü için bir depolama alanından oluşur. Bu alan, ayrı bir hortum kutusu veya bir HydroSub® 150 pompa ünitesi taşımak için kullanılabilir. CC, bir çift kolu bulunan bir A-çerçeveye monte edilmiştir ve 5500 ve 6500 olmak üzere iki farklı boyutta bulunmaktadır. 6500 modeli daha uzun olduğu için bir tarafında PWSE parçalarını depolamak için daha fazla alan bulunmaktadır. Ekstra uzunluk sayesinde hortum katmanı daha uzun olup daha fazla hortum depolayabilir. Örneğin, CC6500 modelinin hortum katmanında 6 inç çapında 2000 metre hortum depolanabilirken, CC5500 modeli 150 mm (6 inç) çapında 1000 metre hortum taşıyabilir.

Hortum katmanının kapısı 270 derece açılabilir ve mekanik olarak kilitlenebilir. Çatı kapıları anodize alüminyum panellere sahip olup, kolay açılma için gaz yayları ile donatılmıştır ve açıldığında güvenlik korkuluğu olarak işlev görür. Paslanmaz çelik yan paneller ve anodize alüminyum çizgili zeminler ile donatılmıştır.

Stratejik pozisyonlara monte edilmiş özel paslanmaz çelik koruma plakaları, hortumun geri çekilmesi sırasında boya hasarını önler. Özel yapısı ve hafif malzemeler kullanımı, örneğin alüminyum zemin ve çatı panelleri, hortum kutusunu kolay taşınabilir kılar. Hortum katmanındaki patentli Hortum Blokları, konteyner taşıma işlemleri sırasında hortumun yer değiştirmesini engeller.