DuoContainer

Hytrans® DuoContainer (DC), 2 mini konteyner modülü depolanabilir. Örneğin iki hortum kutusu veya bir hortum kutusu ile birlikte HydroSub® 150 pompa ünitesi gibi. DuoContainer, bir A-çerçeve üzerine monte edilmiş ve çatal kol kolaylığına sahip olup, 5500 ve 6500 olmak üzere iki standart boyutta mevcuttur. Her ikisi de düşük veya yüksek dolaplı PWSE depolama imkanına sahiptir. 6500 versiyonun avantajı, ek depolama dolaplarına sahip olmasıdır. Yüksek dolaplı versiyonda HRU üst dolap içine yerleştirilir ve bu HRU 200 Power Tilt veya Power Slide olabilir. HRU 300 Power Tilt veya Demontabl versiyonu ise sadece düşük dolaplı versiyona yerleştirilebilir.

Hortum kutusunun alüminyum kapısı, açıldığında bir adım olarak kullanılabilir. Hortum serilirken açılış mekanizması mekanik olarak kilitlenir. Kapılar açıkken hortum yüksek hızda (40 km/saate kadar) döşenebilir.

Özel paslanmaz çelik koruma plakaları, stratejik pozisyonlara monte edilmiş olup, hortumun konteyner taşıma sırasında boyanın zarar görmesini önler. Özel yapısı ve alüminyum taban ve çatı panelleri gibi hafif malzemelerin kullanılması nedeniyle, hortum kutusu kolayca taşınabilir. HortumBlocs adlı patentli sistem, hortumun konteyner taşıma sırasında kaymasını önler.